Çevre ve doğayı korumayı esas alan bir duyarlılıkla hareket ediyoruz.

Kağıt dönüşür dünya değişir

Tarihçe

Aile şirketimiz 1993 yılında Hadımköy Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Türkoğlu, Türkiye’nin en büyük karton üreticisi haline geldi ve kağıt / baskı sektöründe karton ve değirmen üretimi ile yerini aldı.

Ürün yelpazesini ve kalitesini artırarak sektörde lider firma olmaya devam ediyoruz. Grup şirketimiz Köknar Kağıt ve Karton Ltd.

2002 yılında Lüleburgaz’da en büyük karton üretim şirketi olarak kuruldu.

Kapasiteyi arttırmaya yönelik yatırımlar devam etmektedir.

Misyon

Müşteri memnuniyetini, kaliteyi, profesyonel yönetim anlayışını, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu teknolojik gelişmelere uygun olarak sürekli gelişmeyi esas alan bir anlayışla endüstriyel mutfak yedek parçaları üretiminde lider bir kuruluş olmak hedeflediğimiz misyonumuzdur

Vizyon

Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak ve her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmak. Şartlar ne kadar zor olursa olsun her zaman en iyisi için çabalamak ve en iyisini yapmak. Gösterdiğimiz faaliyet alanında gelecekte daha büyük, daha kaliteli ve daha iyi bir Türkoğlu olabilmek.

Kurumsal Değerlerimiz

 • Etik değerlere bağlı, açık ve dürüstüz; birbirimize güvenir ve saygı duyarız.
 • Yaptığımız her işi tutku ile yapar; aklımızı ve yüreğimizi koyarız.
 • Büyük bir sorumluluk duygusu ile hareket eder ve gerektiğinde hesap verebiliriz.
 • Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşırız.
 • Hiç durmaksızın gücümüzün yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.
 • Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle siparişleri zamanında hazırlarız.
 • Çevreye ve topluma olan sorumluluğunun bilincinde olarak tüm çalışanlarımızla çevreyi korumaya özen gösteririz.
 • Çalışanlarımıza takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlarız.
 • Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.
 • Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilici içinde üzerimize düşen yükümlükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.
 • Şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.
 • Ortak başarımız için hep birlikte çalışırız.

Çözüm İçin Teknoloji ve Kalite

Türkoğlu Mukavva Market, geçmişle bir kopma unsuru olmak ve yeni bir kağıt modeli oluşturmaya çalışırken yenilikçi olmak istiyoruz. Her iş sektöründe çözüm arayan müşterilerimize kalitemizden taviz vermeden hizmet” sunuyoruz

Ürünlerimiz Daha Kaliteli ve Sertifikalı

Türkoğlu Mukavva Market, uluslararası kalite standartlarını karşılayarak maksimum verimlilik ve kalite sağlamak amacıyla üretim çalışmalarına odaklanmaktadır . Türkoğlu farklı hedef pazarlarda kalite, dönüştürülebilirlik ve hijyen gereksinimlerini karşılamak için aşağıdaki sertifikaları başarıyla almıştır.

Çevreye Saygılı Dönüştürülebilir Ürünler

Bir sorumlu üretim bakış her açısı mükemmellik ve başarıyı teşvik etmektir. Kağıt üretimindeki ürünlerimizi ayıran yenilik ve yaratıcılık, topluma ve çevreye karşı duyarlılığı gerektirir. Üretmiş olduğumuz ürünler % 100 geri dönüştürülebilir, çünkü tamamen geri dönüştürülebilir hamurdan üretilmektedir.